"pažymėti bet kokią savo anketos dalį ar kelias dalis kaip atsakymą į tą klausimą":

Iš tiesų pats atsakymų į klausimus procesas būtų toks:

1. Spaudi ant gauto klausimo (na, analogija: spaudi ant gauto email'o). Klausimas automatiškai pasižymi kaip aktyvus tol, kol neišeini iš klausimo specialiu mygtuku, arba kitaip nenutrauki atsakinėjimo. Tai reiškia, kad dabar gali naršyti po visą anketą ir žymėti (selektuoti) objektus arba tekstą, kuriuos nori turi matyti atsakyme (žymint tekstą būtų galima pažymėti ne vieną kokio nors teksto dalį, o visas norimas dalis, neišnykstant prieš tai padarytiems pažymėjimams netgi atidarius kitus anketos klausimus ir medžiagą tol, kol nesugrįžtama į atsakymo langą.)
2. Sugrįžus į atsakymo langą matai visas ištraukas, kurias pažymėjai naršant po savo anketos įvairius skyrius. (Virš kiekvienos ištraukos - skyriaus pavadinimas tarp kokių nors ženklų, tarkim, riestinių skliaustų { }. Riestiniai sklaustai reikštų, kad atsakyme teksto esančio tarp riestinių skliaustų nesimatys.)
3. Paredaguoji jas - pašalini nereikiamas dalis, prirašai reikiamas. Pabaigus atsakymą, jį įrašai arba įrašai ir nustatai rodyti paklaususiajam vartotojui.

Norint atsakyt tik į dalį klausimo, galima pradėt atsakinėt pažymint teksto dalį, į kurią nori atsakyt, ir įrašant jai pavadinimą.