Dienoraštis 2000

Tą vasarą kai mokiausi hieroglifų, pradėjau rašyti dienoraštį...
Manau, kad kai kam bus įdomu paskaityti. Netaisytas. Viskas kaip buvo. Raidės nelietuviškos, nes tada savo notebook'e neturėjau lietuvių kalbos palaikymo.

6099 ~ 6148
gyvenimo dienos

rodyti originaliom raidėm

6099 Šiandien teko dainuoti mokyklos chore (19.00) ir po to nuvažiavau į Lietuvos kino teatrą žiūrėti kiniško filmo "Kalnų Paštininkas". Geras filmas.. ką čia pasakosi, jei nori, žinant pavadinimą, visada galima surasti filmo įrašą ir pažiūrėti dar kartą - nebūtina visko laikyti atmintyje, tik reikia tvarkos, kad po to bet kada galėtum vėl pažiūrėti jį. Rytoj egzaminai (matematikos) rekia gerai išsimiegoti..
6100 Šiandien jau parašiau egzaminą, buvo labai lengvas ir tiek. Bet vis tiek turbūt padariau klaidą (16 uždavinyje). Šiandien jau galima sakyti atostogos ir jau reikia būtinai pradėti mokytis kanji, ką ir dabar ruošiuosiu daryti. Žiūrėjau CCTV-4 ir mačiau laidą apie talentus ir pavyzdžiui kaip mergaitė, kuri vaikystėje tapo kurčia, išmoko šokti pagal muziką, įdomi, išraišinga ta gestų kalba..
6101 Labas rytas! Nuo pat ryto mokysiuosi kanji. (18.00)Dabar paskambinau Audriui ir išėjome pažaisti teniso. Žaidėm iki suplyšo kamuoliukas ir aš apie 19.30 grįžau namo, beto kritau ant žolės ir truputį susitepiau kelnes, todėl jas pamerkiau..
6102 Šįryt apie apie 3. h iš Šiaulių grįžo mama, atsikėliau 4.10 ir nuėjau pažiūrėti, ar jau grįžo, nuėjęs gavau bandelę, kt. Tarpkitko ryte buvo labai šviesu - vos ne kaip dieną. Su tais kalkuliatoriais. Mano seniausias kalkuliatorius TRULY turi plastikinį poliarizuojantį stikliuką, be kurio nesimato, kad yra parašyta displėjuje. Tik užsidėjus poliarizuotus akinius ar žūrint pro poliarizuotą stiklą matosi, kas parašyta displėjuje. Tai labai puiku būtų panaudoti per egzaminą. Jis galėtų veikti kaip paprastas kalkuliatorius, bet klavišai turėti kitą reikšmę - raidžių, puslapių vartymo ir pan - kaip kompo. Be to jis galėtų turėti imtuvą ir aukštu dažniu susisiekti su namie esančiu kompiuteriu, taip būtų galima su juo daryti lygiai tą patį, ką su kompu - nuskaityti daug informacijos ir panašiai, o atrodytų jis kaip paprastas kalkuliatorius, o displėjaus šraišką galėtum matyti tik su poliarizuoto stiklo akiniais. Be to suradau, kad mano CASIO kalkuliatoriaus - dienoraščio iš tikrųjų yra nusėdusios baterijos ir jis turbūt nėra sugedęs.!!!Juk galima anuo būdu su freonu ir termoelektrogeneratoriais pasidaryti transporto priemonę, kuriai nereiktų visiškai kuro - ji naudotų oro term. energiją, orą šaldydama..
6103 Šiandien 1 buvau ogmios pulse ir nusipirkau dvi po 5 lt baterijas elektroniniam CASIO dienoraščiui 2 pasiėmiau iš Japonijos Informacijos centro MANGAJIN 46nr. ir 3 buvau lietuvių kalbos konsultacijoje, be to ten mačiau ne mūsų klasiokę - GITĄ LIEPINAITYTĘ štai kas - nejaugi šitaip kruopščiai ruošiamasi egzui!? O aš šiendien tiek laiko sugaišau veltui ir net neprisėdau kaip reikiant pasimokyti hieroglifų (KANJI)..
6104 Buvau konsultacijoje (LT) ir po to iki 22.5 h tobulinau programą ru styga.pas supratau, kaip skaičiuoti kampą nuo šiaurės/rytų/vakarų/pietų krypčių projekcijų į horizonto - liestinės plokštumą..
6105 Šiandi buvau eggzamino pirmoje dalyje (žodžiu) pasirinkau temą "Technikos Pasaulis" potėmę - "Kokia technikos įtaka žmogaus gyvenime" - nemanau kad labai gerai atsakiau, nes iš dalies ne į temą - sumaišiau techniką palaikęs technologijomis. Grįžęs prisirašiau į kalkuliatorių dar matematinių formulių, pasidomėjau daugiasieniais, kt, mokslininkais(ETIUDAI).."idealių optinių sistemų nėra"/?Kokios tos artimiausios, kiek kainuoja tas šlifavimas ir pan..
6105
6107 Susirašiau į elektroninį dienoraštį visos dienos tvarkaraštį taip kad galima būtų mokytis mokykliniu rėžimu Japonų kalbą. Tai labai padeda susikaupti ir rezultatyviau mokytis. Gavosi viso 16 pamokų ir užimtas laikas nuo 7.00 iki 21.45 valandų. Dabar tai jau tikrai nepamiršiu kad per vasarą reikia išmokti abėcėlę
6109 Taigi šiandien nuėjau į tą "Aistį" kai pradėjo jie ten viską pasakoti ir kalbėti tuščius žodžius - tai kad dievas - pradinė priežastis - tai nesąmonė - ar vertą ką nors vadinti dievu iš viso? Kaip tik pažiūrėkite, kaip jie dažnai kartoja tas pačias frazes be pagrindimo - kaip dogmas - ir lygtai būtų kažkos pagrindimas - jie tiktai jį įsivaizduoja - reiškia jie visi susirgę ta liga, kad "žmogaus nosį sukūrė į apačią tik todėl6 kad kitaip žmogus paspringtų" - Jie priima tokius dogmatiškus ir nepagrįstus įsitikinimus - jie nori mane pakeisti - sako jiems patinka, kaip jie mato kaip kitas žmogus keičiasi po paskaitos kitos, taip daugelį žmonių turbūt lengva pakeistyi, bet manęs, dabar jau taip lengvai nepaikeisi - juk aš likau nepakeistas netgi keičiant skirtingas klases - nei vienoje iš jų nesupanašėjau į aplinkinius ir išlikau savimi, vadovaudamasis savo protu. Tai labai svarbu arne? Aš ten tik išgėriau žalios arbatos ir kelis sausainius suvalgiaul. Tiesą sakant pietų nevalgiau, beto iš ten išėjau dviem valandom ankščiau ir jaučiausi KURUSHII, tragiškai, kas iš menęs būtų likę, jei būchiau išbuvęs iki pabaigos, jeigu jau dabar man svaigo galva, gal tikrai per daug įtemptos buvo tos paskaitos?!
6110 Šiandien praleidau kokias 4-5 pamokas, nes buvo atvažiavę Antanas&Vilija&vėliau Tomas. Bet vistiek išmokau nemažai hieroglifų - tuoj reikės naujų vertimų !!! Jaučiu, kad tą krūvą greitai pabaigsiu, nejaugi šitaip greitai ir eisis - paskaičiavau, kad 16 pamokų daily per 80 dienų atitiks 1280 pamokų, ty 6.4 mokslo metų=200d(*6.4=1280), (po 5 pamokas per savaitę),ty kasdien po pamoką///O TAI JAU NEMAŽAI-JAPONŲ KALBĄ TIKRAI ĮMANOMA IŠMOKTI GERIAU NEI LIETUVIŲ!!!taimanedžiugina Yahoo!Yabadabadoo!!!
6111 Buvo šiandien atvažiavęs Tomas, Danutė, senelis, Gražina,Raimondas, Augustinas, Buvo švęsta Antano Morkūno vardadienis. Tomas sakė, atvažiuos [6], bet gi kiek man visa tai laiko sutrukdė ir kiek kanji neišmokau!! Be to ginčijomės, kad dėl lietuvių kalbos mokymosi ir, ir AŠ TIK PAREIŠKIAU IŠMOKSIĄS JAPONŲ KALBĄ GERIAU UŽ LIETUVIŲ tai įmanoma/ viskas japoniškai, tik reikia pradėti mąstyti japonų kalba ir klausyti jp tv/radio/etc,, skaityti jp knygas, rašyti..// Skambino Rima Bareikaite ir informavo dėl stovyklos prie Drūkšių, kuri vyks 06 22 [4](6120)- 06 27 [2](6125) dienomis kaina 90 lt/atnešti iki 6114
6112 Šiandien aš turiu nunešti ir pasiimti naują MANGAJIN žurnalą ir nueiti į mokyklą pasiimti atestatą, tp turiu biblioyekai ggražinti 1 knygą, beto paimti braižybos ir biologijos knygas (atidavimui);//išmokti >34 KANJI.. Šiandien seneliui kažkodėlati prisireikė, kaip užrašyti japoniškai naujoji sąjunga, parašiau ir išsiunchiau ATARASHII RENGO- (hieroglifais) sakau - neįvardžiuotinė forma, tai sako gerai - japonai supras.
6113
6114 REVOLIUCIJA jau prasidėjo .., kai pradėjau mokytis Japonų kalbos.{1998 09 01(5460)} Atsirado tikslai, buvo ieškoma būdų juos pasiekti.. Ir atsirado.. Bet revoliucja nuo šiandien eina exponentine kreive!! Galima gi minutėlę pasidžiaugti sėkme ir parašyti šitai į dienoraštį - kai visos problemos išsisprendžia ir atsiranda noras ir galėjimas mokytissssssssssssssssssssssssssss. ARMONAS domisi psichologija, jis jau naudoja nemažai įsiminimo metodų, o kaip Arūnas Daugaravičius? Bet palikime šias temas, jie turi likti puikūs draugai, tik kodėl neskelbia savo gudrybių? MYLIU ŽEMĘ dabar yra tikslai - mokymosi motyvacija, yra būdas pasiekti tikslams - mokymąsis, yra būdas produktyviai mokytis, yra ir laikas // dabar tai jau bus pasiektos mano svajonės, tai juk nesusiję su piniggais - aš noriu gyventi, suprasti, valdyti save ir kurti - trumpai pasakius šitai telpa šiuose keturiuose žodžiuose (mokytis)/ tai vienintelis būdas visam tam pasiekti MYLIU VISATĄ tai nuostabu, bet juk tai tik dar vienas žingsnis tobulėjimo link, mes vistiek esame protiškai riboti,(negalime iškarto įsiminti daugiau 10 informacijų, negalime skaityti beprotiškai greitai, negalime turėti fotografines atminties, negalime labai greitai skaičiuoti, įsivaizduoti keturmatės erdvės figūrų, ir tt), o gal tai irgi išmokstama??? Aš to noriu, būten tobulėjimo!!!
6115
6116 Šiandien mokiausiu tuos skiemenys, kurie neturėjo man jokios prasmes, dabar jie bus nuo 00 iki 99 (visų dviženklių skaičių trumpinimai), jie man po to atmintį skaičiams pagerins daugiau kai 2 kartus (turintiems lyginį skaičių skaitmenų) ir beveik 2 kartus (turintiems nelyginį), tai puiku, nes pi = 314159265359 = ma ru bi o zu bi = 6 skiemenys ( 6 japoniški simboliai)
6117
6118
6119
6120 Šiandien aš jau neblogai moku trumpinimus, bet dar ne taip, kad tik vien juos ir naudočiau, bet šiandien aš išvažiuoju į stovyklą ir ten tikuosi su daug kuo susipažinti, taigi taikyti "diplomato gudrybę", be to įsiminti visų vardus, veidus ir telefono numerius. Dai bus praktika.. Įdomu, ką veiksime tenai, ką ten darysime, kĄ? Taigi aš jau esu nuvažiavęs į MTKR ir mes jau beišvažiujame. Sėdomes (Agne, Justas(rokiškio), aš) į patį autobuso galą ir pajudėjome, net nepajaučiau, kaip atsidūrėme prie Latvijos sienos - Tilžėje (prie Drūkšių ežero)
6121 Fotosintezė, ...
6122 ?Šiandien buvo švenchiamos Joninės - visi atsipalaidavo ir be to - buvo pasirodę daug prisivežta alaus, vyno - visą naktį.. Miegoti nuėjau 11.30..?
6123 Atsiguliau miegoti kokią 8.00 - 9.00 ?
6124 Šįryt atsikėliau gana vėlai (8.30) ir buvau daug daug pamiegojęs, bemaž 11 valandų, nes žinojau, kad jau iki išvažiavimo nemiegosiu. Susiklojau lovą, susidėjau daiktus ir išsivaliau kambarį. Niekas dar negalvojo apie išvažiavimą. Pavalgiau pusryčius, po to buvo paskaitos ir toliau neatsimenu, kasp, gal projektų ruošimas ?
6125 Jau iš stovyklos grįžau, tik labai pavargęs ir nepavalgęs, be to napamiegojęs. Svarbiausia - išsiprausiau, išsiploviau Ra-mi-n-ta 's žele sušukuotus plaukus ir pavalgiau miusli, pažiurejau Discovery channel laidą apie nanotechnologijas - nanorobotus, kurie ateityje galės manipuliuoti pavienėmis ląstelėmis ar net atomais, nes bus tokie maži, kad gales plaukioti žmogaus kraujągyslėmis ir daryti neįmanomus dalykus. Po to aš paskambinau močiutei, tomui, jį pasveikinau su gimtadieniu, ir po to dar mamai su antanu i pajūrį , sakė, kad pas juos jau ištisai lyja ir žema oro temperatūra. Mes stovykloje atsisveikinome ir išvažiavome, dar prieš tai susitvarkę ir patvarkę takelius, be to buvo pažymėjimų įteikimo ceremonija - kalbėjo laimutė(mamaliama) ir man įteikė nuo Dienio šokoladą (paskatinamąji) už nuskustą bulvių kibirą, be to gavau ir molinįi suvenyrą - vandens lašiuką, ir pasiėmiau geltoną knygutę, kurioje aprašomi įvairūs bandymai... Tada aš nemiegojau jau ištisą naktį - net bluosto nebuvau sudėjęs - absoliučiai - visą laiką kažką dirbau ir tai skautau bulves, tai piešiau, tai kalbėjausi.
6126 Šiandi atsikeliau 8.00, nors buvau trumpam prabudęs ir 6.00. Mažai ką paskaitinėjau, per pietus (14.15 -14.55) einu pas močiutę pavalgyti. Norėčiau paskambinti dėl Jp geografijos ir
6127 Galu gale jau atsitokėjau nuo stovyklos ir pradedu tęsti JAPONŲ KALBOS mokymąsį. Ir visdėlto, toje knygoje apie Dianetiką yra daug tiesos, bet ta įstaiga ištikrųjų yra pelno siekimo organizacija - juk kiek kainuoja auditingas, be to pats jos įkūrėjas tai pasakė tiesiai šviesiai ir per Lietuvos nacionalinį radiją.
6128
6129
6130
6131
6132 Šiandien pabaigiau skaityti "Dianetika" ir nuėjau padaryti testą (IQ = 130) Tomas atvažiavo (vakare apie 10 h)
6133 Dabr vėl pradėjau mokytis Japonų kalbos ir truputi vakare pasimokiau, nors liko tik 58 dienos iki atostogų pabaigos, bet laiko išmoktis tiems KANJI pakaktų, su Dianetika reikia pradėti, nes tai greičiausiai yra gryna tiesa, kad žmogų veikia žodžiai, pasakyti jam esant be sąmones..
6134 Ryte prabudau apie 5 h lygiai ir po to vėl atsiguliau iki 7 lygiai, na sapnavau, kad buvau dideliame kažkokiame krovininiame atominiame laive ir teko sėdėti kajutėje, kuri yra tiesiai virš paties reaktoriaus. Ten buvo strypelių, kurie, kai man atrodė, buvo skirti batereijoms krauti, bett padėjęs bateriją, tik išgirdau šnypštimą, visi nustebo, baterija išvirė, tas strypas buvvo beprotiškai karštas ir balto šviesaus metalo spalvos, galvojau, kad jį reikėtų atvėsinti vandeniu ir nusipjauti, gal jis iš brangiojo metalo?> Dabr aš ketinu mokytis Japonų kalbos ir nesustoti, tik tęsti, kad viskas būtų gerai ir tiek.
6135
6136
6137
6138
6139
6140
6141
6142
6143
6144
6145
6146 Nusipirkau Tiamino Chlorido.
6147 Susileidau (injekcija) 20 mg Tiamino Chlorido
6148 Pasireiške šalutine reakcija - oda virš viršutines lūpos niežejo ir jautėsi lyg patinusi. turbūt gavosi hipervitaminoze? 14:00 Buvau jau dianetikos centre. Vita pradejo sesiją ir mes padirbėjome kokį 2 su puse valandos ir man mažai ką pavyko prisiminti.


6099 ~ 6148
gyvenimo dienos

2005-03-06